1965 yılında İzmir Yağhaneler’de Saim KEŞOĞLU tarafından kurulan ve marangoz makinaları imalatı ile ağaç endüstrisine adımını atan İleri Makina, yakaladığı ivme ile kapasite büyüterek 1978 yılında Gaziemir’e taşınmıştır. İhtisaslaşmaya yönelik yatırım atağı ile 1988 yılında ikinci büyük ivmesini yapmıştır.

İleri Makina, 1988 yılından bu yana Menderes’te, modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmekte, ülkemiz ekonomisine yüksek katma değer yaratarak büyümeye devam etmektedir.

Bugün bileme makineleri, kaynak makineleri ve ağaç işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren İleri Makina, teknik servis hizmeti ve yaygın satış sonrası servisi ile ağaç endüstrisinin gelişimine hep öncülük etmiştir.

İleri Makina’nın bu başarısının ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulaması, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem, müşteri odaklı sistem ve bilgiyi tabana yayma politikası bulunmaktadır.

Ürünlerimize verilen satış sonrası teknik destek, ayrıca bu ürünleri destekleyen İthal kaliteli makinalar ile komple tesis çözümlerinde kendi konumunda rakipsiz hale gelen İleri Makina, hizmet kalitesiyle ülkemizin kalkınmasında önemli bir konuma sahip olan ağaç endüstrisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

YENİ ÜRÜNLER

 

FUARLAR

ONLINE KATALOG

İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10011 Sok No:6 Tekeli 35477 Menderes – İzmir / TÜRKİYE
+90 232 799 03 03
info@ilerimakine.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © İMS-İLERİ MAKİNA | Localveri Kurumsal Web Tasarım